Co oznaczają bóle warg sromowych u 28-latki?

Witam, Wczoraj odczułam ból okolic intymnych, dokładnie lewej wargi sromowej blisko pochwy. Jest zaczerwieniona, spuchnięta i wyczuwam w niej zgrubienie. Boli podczas siedzenia jak i higieny. Nie wiem czym mogę to smarować, aby ten defekt zniknął. Czy muszę się z tym koniecznie udać do lekarza, czy jest dostępny produkt farmaceutyczny, aby móc zakupić ? Bardzo proszę o pomoc, bo nie ukrywam, że jestem trochę niespokojna.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza ginekologa, opisywane przez Panią zmiany wymagają zbadania.