Co oznaczają ciągłe wymioty po cesarskim cięciu?

Dzień dobry, Dzis mijają dwa tygodnie od porodu. Poród był przez cięcie cesarskie. Znieczulenie podpajeczynówkowe. Przy próbach wstawania po 12h wymiotowałam dwa razy chyba wodą. Potem w szpitalu było wszystko w porządku. Rana goiła się prawidłowo. Wyszłyśmy z córką ze szpitala po 4 dobach. Od piatej doby praktycznie codziennie (w domu już) męczą mnie wymioty raz, czasem dwa razy dziennie. Czy to jest normalne? Czym to jest spowodowane?

Takie objawy nie są normalne, proponuję kontrolę u lekarza ginekologa (najlepiej tego, który wykonywał cięcie cesarskie). Pozdrawiam.