Co oznaczają ciągłe zawroty głowy?

Witam. Od miesiąca kręci mi się w głowie. Nieważne czy stoję, czy siedzę, czy leżę, ciągle odczuwam zawroty głowy. Jedynie nie czuje ich podczas jazdy samochodem albo autobusem. Byłam u lekarza rodzinnego, który wypisał mi skierowanie na EKG serca, które wyszło bez żadnych zastrzeżeń. Dostałam również skierowanie na pobranie krwi i badanie moczu. Wyniki krwi prawidłowe a w moczu jakieś bakterie. Czy ktoś wie co mi dolega? Pomocy!!!

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu trudno określić prawdopodobne rozpoznanie, konieczne jest poszerzenie wywiadu i dokładne badanie. Powinna pani pozostawać pod opieką lekarza pierwszego kontaktu. Należałoby w pierwszej kolejności wykluczyć ewentualne przyczyny internistyczne takie jak zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, cukrzyca, zaburzenia elektrolitowe itd., a następnie skonsultować się z neurologiem i/lub laryngologiem.