Co oznaczają czerwone plamy na skórze przy implantach piersi?

Mam implanty w piersiach od 15 lat. Niedawno robiłam kontrolne USG. Wszystko jest w porządku. Od 4 dni mam czerwone plamy na piersiach, które nie bolą i nie są swędzące. Skóra jest gładka bez zmian. Co powinnam zrobić? Trochę mnie to niepokoi. Proszę o radę

Szanowna Pani bez badania nie jestem w stanie pomóc, być może jest to jakaś nadwrażliwość naczyniowa. Proszę udać się do lekarza