Co oznaczają częste krwotoki z nosa?

Witam mam 30 lat od wczoraj (pondziałek) mam częsty krwotok z nosa wczoraj 6 razy dziś już 4 jaka może być przyczyna ?

Lek. Paweł Szadkowski

Takie krwawienia mogą być spowodowane urazem, wysychaniem błony śluzowej (częste w sezonie grzewczym), polipami nosa, ciałem obcym, ale też zaburzeniami układu krzepnięcia, nadciśnieniem, niedoborami witamin. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu - on w razie konieczności skieruje Pana do laryngologa.