Co oznaczają duszności i zawroty głowy?

Cześć, Moja historia zaczęła się 2 lata temu. Część objawów mam podobnych do moich przedmówców, a reszta jest zupełnie inna. Szczerze mówiąc, to od kilku miesięcy tracę wszelką nadzieję, że ktokolwiek mi pomoże. Przez większą część dnia mam uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, dreszcze, potliwość dłoni, bóle w klatce piersiowej, uczucie jakbym miała zaraz stracić przytomność. Do tego doszedł paniczny lęk przed podróżą, bo przecież zaraz zemdleje i nikt mi nie pomoże... Powoli zatracam się w swojej paranoi. Wykonane wszelkie badania krwi, mocz, ekg, holter, usg jamy brzusznej, gastroskopia... Czy ktoś miał podonie ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli badania dodatkowe i badanie lekarskie wyklucza przyczynę somatyczną, bardzo prawdopodobne, że pani dolegliwości mają tło psychogenne. Na pani miejscu skonsultowałbym się z lekarzem psychiatrą.