Co oznaczają fale alfa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych w EEG?

Witam.Niedawno miałem badanie EEG.Opis:Czynność podstawowa niezróżnicowana przestrzennie,we wszystkich odprowadzeniach utworzona z fal 3,5-4,5Hz o ampl.22-30 uV,z niskonapięciowego rytmu beta,a w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych zawiera nieliczne fale alfa 10-12 Hz o apli.do 22uV.R.z nieobecna. Fs i Hw nie aktywują eeg.Proszę o napisanie,co tak naprawdę mi dolega?Co oznaczają fale alfa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych?Czym są R.z/Fs/Hw źle,iż nie aktywują eeg? Czy to uleczalne?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Badanie EEG czynności bioelektrycznej mózgu, pozwala wykryć patologiczne zmiany ogniskowe czy napadowe!
Fale alfa to prawidłowe fale. Obecność fal wolnych theta wymaga interpretacji zależnie od wieku pacjenta i stwierdanych objawów
Brak aktywacji zapisu po HW hyperwentylacji, i po Fs fotostymulacji, to PRAWIDŁOWA REAKCJA w EEG.
Proszę przedyskutowac wynik z Lekarzem, któy zlecił badanie
Pozdrawiam

wynik nie wskazuje ażeby się coś działo niepokojącego, jeżeli są
dolegliwości trzeba wykonać jeszcze inne badania na zlecenie
lekarza prowadzącego.Pozdrawiam