Co oznaczają guzki na żyłach?

Witam od dwoch lat posiadam dziwne guzki na rekach wczoraj bylam u lekarza sama nie dziedziala co to jest ze jest centralnie na zylach wiec postanowilam pokazac dalsze guzki ktore sie znajduja na brzychu na piersiach oraz plecach pani doktor powiedziala ze musze z tym isc do chirurga ze sprawdza co to jest .

witam, niestety bez badania nie pomogę, proszę skontaktować się w takim razie z chirurgiem