Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają kłótnie w związku?

Witam. Jestem w zwiazku 5 lat, za rok mamy brac slub, niestety mam pewien problem. Gdy moj nazeczony gdzies wychodzi, caly czas sie denerwuje, popadam jakby w zlosc, ze znow wychodzi z kolegami zeby sie napić. Przez to sa ciagle kłótnie, dzwonie do niego po kilkanascie razy, kontrolują czy wszystko jest ok. Mam wrazenie ze to tylko mi zależy w tym zwiazku, bo on gdy pije totalnie ma mnie gdzies i zapomina o moim istnieniu co doprowadza mnie do strasznej frustracji. Nie wiem co robic
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Jak trenować pamięć?

Witam
Rozumiem, że może Panią złościć fakt,że jak narzeczony wychodzi z kolegami to poświęca Pani mniej uwagi.Pytanie brzmi co tak złości? To że pije i się Pani martwi czy to że przy wyjściu z kolegami nie poświęca uwagi? Warto byłoby porozmawiać z narzeczonym powiedzieć mu o Pani uczuciach, obawach, ale spokojnie nie podczas klótni. Warto, żeby on wiedział, że pani dzwoni do niego z obawy, warto porozmawiać o tym, czego się pani obawia.Możliwe, że wychodzenie z kolegami narzeczonego nie musi się wiązać z tym, że mu nie zalezy.Jeżeli ten problem się nasili proszę skierować się do psychologa/ psychoterapeuty, tam uzyska Pani pomoc.

Pozdrawiam
Kamila Jakubowska

0

Zachęcam do podjęcia psychoterapii par i małżeństw. Pozwoli to Państwu lepiej zrozumieć siebie nawzajem i swoje potrzeby, jasno komunikować i budować relacje na bazie zaufania, bliskości i wzajemnego szacunku. Warto działać, szczególnie, jeśli już pojawiły się trudności w relacji, a są Państwo zmotywowani do jej utrzymania.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, psychoterapii aby zastanowić się czym powodowana jest złość, czym Pani się martwi, porozmawiać o potrzebach w związku. Porozmawiać o tym również z partnerem. Być może chciałby skorzystać również z tej formy pomocy, terapii dla par. Planują Państwo ślub, ważne aby rozpocząć nowy etap w życiu we wzajemnym zrozumieniu, wyjaśniając wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy