Co oznaczają kłucia w klatce piersiowej?

Przy wysilku zaczynam się źle czuc odczuwam klucia w klatce piersiowej i szyi źle mi się dycha szybko się poce . Lecze się bisocardem na wysokie tętno u kardiologa. ECHO dobre , ekg dobre ciśnienie 130/70 80 bicie serca. Od pewnego czasu mam tetnienie z tylu głowy dokładnie z prawej strony jakby koło ucha przyczyny laryngologic wykluczone czy może to być coś z krążeniem skoro z sercem wszystko w porządku.

Lek. Paweł Szadkowski

Niewykluczone, że przyczyną pana dolegliwości są zaburzenia w układzie sercowo-naczyniowym. Bóle w okolicy potylicy mogą być spowodowane skokami ciśnienia. Sugeruję dokładnie monitorować swoje ciśnienie tętnicze krwi. Może pan również skonsultować się ze swoim kardiologiem. Jeśli dolegliwości są ściśle związane z wysiłkiem i nie miałby pan przeciwwskazań, to może pan rozważyć wykonanie próby wysiłkowej.