Co oznaczają krwawienia z krocza?

Witam,
mam 31 lat, 7 lat temu urodziłam dziecko, był to tak zwany poród skomplikowany, skończył się kleszczami, jednak nie było czasu na nacinanie krocza i mała była wyrywana ze mnie.
Miałam szarpane rany na zewnątrz i wewnątrz, jednak pytanie moje jest takie, parę dni temu kochałam się z mężem. Robimy to naprawdę bardzo często, jednak po ostatnim stosunku, poczułam jakby coś pękło, ale nie całkiem w środku, tylko raczej tu, gdzie miałam szwy i bardzo krwawiłam.
To była taka krew jak ze skaleczenia, potem parę dni odczuwałam pieczenie w tym miejscu podczas oddawania moczu i podczas stosunku, pewien dyskomfort i od pewnego czasu, jak chodzę siusiu, to na papierze mam ślady krwi. Nie mocne, ale jednak są takie, jakbym miała początek miesiączki.
Proszę o odpowiedź, u nas bardzo ciężko dostać się do ginekologa i mam wizytę dopiero w grudniu

31 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia krocza w miejscu rany i szycia. Teraz uszkodzenie to goi się. Radzę zachować staranną higienę i „oszczędzać” tę okolicę (nie współżyć) przez kilka tygodni, co najmniej do terminu umówionej wizyty u ginekologa.
Stosunki płciowe doprowadzają do podrażnienia i ustawicznego zdzierania strupka, tak iż ranka nie może zagoić się, stąd plamienia. Lekarz przepisze Pani najprawdopodobniej preparat przyspieszający gojenie.
Pozdrawiam serdecznie!