Co oznaczają mdłości po operacji haluksa?

Jestem po operacji haluksa ( 09.09.2019). Często boli mnie głowa i mdli mnie. Jest to uciążliwe, bo przez to często śpię. Przyjmuję już tylko zastrzyki Neoparin oraz tabletki 2x1 Osteogenon. Brałam jeszcze Skudexa ale ostatnią tabletkę wzięłam 13.04.wieczorem. 3 lata temu miałam operację drugiej stopy i nie miałam takich objawów.

Szanowna Pani, proszę napisać raz jeszcze datę zabiegu, aczkolwiek nie sądzę aby miało to związek z zabiegiem