Co oznaczają moje wyniki RTG czaszki?

Dzień dobry niedawno wykonałam badanie rtg czaszki z powodu Guza na głowie. Wynik jest następujący : kości czaszki zmian w rtg nie wykazują. Na zdj. Bocznym widoczne pogrubienie tkanek miękkich w okolicy czołowej. Profil siodla tureckiego prawidłowy. Zwapniebie w szyszy ce. Mogę prosić o interpretację, nadmienię ze tego Guza już mam od bardzo dawna

Witam,

dla prawidłowej oceny wykonanego badania rtg czaszki jest połączenie przez badanie podmiotowe i przedmiotowe oraz płytka lub klisza badania z którą zapozna się lekarz który zlecił badanie.

Najlepiej będzie udanie się do lekarza zlecającego zdjęcie który zapozna się z całą dokumentacją medyczną i zaleci w razie konieczności dalszą diagnostykę obrazową np rezonans magnetyczny lub TK.

Pozdrawiam