Co oznaczają nudności i krew w ślinie?

Witam od pewnego czasu mam sporadyczne nudności,braki apetytu,osłabienia i jak by zimne dreszcze oraz bóle brzucha. Gdy wymiotuje nie widzę krwi natomiast zawsze po wymiotach przez pewien czas w mojej ślienie jest krew. Leczę się od 3 lat na refluks żołądkowo przełykowey(2-3 nadżerki) z przepukliną rozworu przełykowego. Czy to może mieć związek z refluksem takie obajwy?,oraz skąd na krew w ślinie.

Lek. Paweł Szadkowski

Pana dolegliwości mogą mieć związek z chorobą refluksową przełyku i na tą chwilę są niepokojące. Sugeruję udać się na wizytę do lekarza prowadzącego. Niewykluczone, że konieczne będzie pogłębienie diagnostyki, w tym wykonanie gastroskopii, ale żeby coś więcej powiedzieć konieczne jest dokładne badanie oraz szczegółowy wywiad.