Co oznaczają nudności, wymioty i bóle głowy?

Witam, Mam 19 lat i od 2 lat męczą mnie dość nietypowe objawy, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy mocno się nasiliły. Jest to przede wszystkim ból głowy po lewej jej stronie, ból za lewym okiem, zawroty głowy, nudności, wymioty, drętwienia rak i nóg, bezsenność, sztywność karku, problemy z koncentracja i w nauce, problemy z wypowiadaniem się i pamięcią krótkotrwałą oraz pojawiające się uczucie chwilowego odrealnienia. Czy ktoś może ma podejrzenia co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani udać do neurologa, może być konieczne wykonanie badania obrazowego głowy.