Co oznaczają pęcherze z wodą na skórze?

Witam Powstają na skórze pęcherza z woda które pękają i zostaje tak jakby zdarty naskórek który bardzo wolno przechodzi w strop. Dziwne jest to że w ogóle nie boli ani nie swędzi. Zaczęło się od okolic pachwin i nadgarstkow ale teraz jest już prawie wszędzie. Wizytę u dermatologa mam dopiero za trzy dni. Jak już teraz mogę złagodzić sytuację? Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę koniecznie udać się na wizytę do dermatologa, ponieważ konieczne jest odpowiednie rozpoznanie i lecznenie. Do tego czasu najlepiej jest dobrze dbać o higienę skóry i ewentualne rany przemywać octaniseptem żeby uniknąć ich nadkażenia.