Co oznaczają plamy na biodrach?

Witam, mam problem a mianowicie bolala mnie noga w okolicy biodra i posladka po czym po tygodniu wyskoczyły mi plamy w tych samych okolicach. Plamy są czerwone i strasznie bolą mam je już 2 tydzień stosowałam różne maści oraz piłam wapno niestety nic nie pomaga. Dodam że plamy te są wypukłe i z każdym dniem jest ich więcej. Nie mam możliwość pójścia do lekarza gdyż przebywam za granicą.

Szanowna Pani, nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu. Myślę że za granicą również może Pani udać się do lekarza