Co oznaczają podwyższone monocyty we krwi?

Moja dziewczyna zrobiła sobie badania krwi, wykazało, że ma podwyższone tzw. MONOCYTY, nieznacznie ale ma, martwię się, że może to być coś złego jakiś zły objaw czy coś, resztę, czyli leukocyty erytrocyty trombocyty ma w normie, proszę o odpowiedź czy to coś złego czy tylko skończy się na strachu. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Pojedynczy nieprawidłowy wynik, zwłaszcza blisko granicy normy., u osoby bez jakichkolwiek objawów, nie świadczy o chorobie. Może wynikach np z przebytej infekcji wirusowej. Nie ma powodów do obaw.
Pozdrawiam