Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają problemy z oddawaniem moczu?

Witam Mam problem z bólem brzucha oraz z oddawaniem moczu, nim poleci musze poczekać kilka sekund. Badania ogólne moczu nic nie wykazały Nazwa badania Przejrzystość Wartość przejrzysty Jednostka Norma - Barwa jasnożółty - Ciężar właściwy 1,024 g/ml 1,015 - 1,03 W normie pH 6,5 5 - 7 W normie Glukoza w moczu (pasek) nieobecna - Ketony 0,00 mg/dl - Urobilinogen <1 mg/dl 0 - 1 Bilirubina nieobecna - Białko w moczu (pasek) nieobecne - Azotyny nieobecne - Krew nieobecne - Leukocyty nieobecne -
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Warto ocenić gruczoł krokowy w celu sprawdzenia czy to nie on jest przyczyną pana dolegliwości. Może pan rozważyć wykonanie badania USG jamy brzusznej oraz udanie się na wizytę do urologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy