Co oznaczają problemy z pamięcią u 20-latki?

Witam. Mam 20 lat i od dłuższego czasu borykam się z problemem który przeszkadza mi w codziennym funkcjonowaniu. Jest to dość nietypowy problem który ciężko jest opisać. Mianowicie mam problem z pamięcią i ogólnie z samopoczuciem. Cały czas wydaje mi się jakbym bym w nierealnym świecie, po prostu czuję się jakbym był we śnie. Jakby wszystko ci mnie otacza i w czym biore udział nie było rzeczywiste. Podam taki przykład : za każdym razem gdy coś robie np: 10 minut temu rozmawiałem z kolegą to nieraz wgl nie pamiętam że z kimś rozmawiałem albo wydaje mi się że zaistniała sytuacja miała mieście dosyć dawno a minelo raptem 10min. Ponadto cały czas chce mi się spać. Gdy tylko wrócę że szkoly to soie min 2-3 godziny. Powoli staje się to dla mnie ciężarem. Podsumowując, to cały czas czuję się jakbym żył w obcym, nierealnym świecie jakby to co się dzieje wokół mnie nie istniało. Nie wiem juz co mam robić, kiedyś bagatelizowalem problem bo jakoś mozna było o tym zapomnieć a teraz to się nasiliło. Piszę o wskazowki, co robić i z czym i może być związane. Z gory dziekuje.pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Stanowczo sugeruję udać się do lekarza psychiatry w celu uzyskania pomocy.