Co oznaczają senność i bóle brzucha u 22-latki?

Dzień dobry. W poprzednim tygodniu zaczęłam się gorzej czuć. Pojawiły się bóle brzucha i ogromny apetyt, mimo że mało co mi smakowało. W tym tygodniu doszły nudności i senność. Co to może być?

Witam,

aby odpowiedzieć na zadane pytanie wymagana jest diagnostyka oraz badanie fizykalne którego nie da się wykonać bez wizyty satcjonarnej.

Wskazana wizyta u lekarza (POZ) lub rodzinnego który po przeprowadzeniu badania fizykalnego oceni Pani stan kliniczny i zdecyduje o dalszych krokach.

Pozdrawiam