Co oznaczają skrzepy podczas miesiączki u 19-latki?

Witam, potrzebuję porady ginekologicznej. Mianowicie, miesiączkuje od 6 lat, moim problemem w ostatnim czasie są skrzepy tj troszkę wygląda to jak mięso, raz są małe aczkolwiek zdarzają się wielkości kurzego żółtka, nie współżyje seksualnie z mężczyzną, jedyna forma zbliżenia to tzw palcówka gdzie często palce kończą we krwi czy to normalne co mi grozi?

skrzepy w czasie miesiączki nie są niczym niepokojącym, wszelkie wątpliwości zawsze warto omówić z ginekologiem