Co oznaczają smoliste wymioty w ciąży?

Dziendobry jestem w tyg ciazy wymiotuje po pare razy dzis zwymiotowalam za 5 razem czyms czarnym jakby smola co to moze byc jestem po 2 poronieniach prosze o rade

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę pilnie udać się do lekarza prowadzącego. Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pani dolegliwości oraz ocena stanu płodu. W pierwszej kolejności należy wykluczyć czy nie doszło do krwawienia z przewodu pokarmowego.