Co oznaczają takie objawy u 25-latka?

Witam Od 3 Tygodni dziwnie się czuję jakby Ściskali mnie w głowie nic mi się nie chce mało mówię jestem jakiś zamyślony brak chęci na co kolwiek Do tego ciągle myślę że coś mi jest zauważyłem że wieczorami mam inne źrenicę jedna większą drugą mniejszą zalezy jak pada światło boję siedzę to jakiś początek guza

Witam,

wskazana konsultacja z lekarzem POZ lub rodzinnym w celu diagnostyki. Lekarz wykona badanie fizykalne i zleci diagnostykę połączoną z konsultacją specjalisty np neurologa, psychiatry.

Ostateczną decyzje podejmnie lekarz po wykonaniu badania fizykalnego.

Pozdrawiam