Co oznaczają takie objawy u 26-latka?

Pacjent 26 lat. Od 2 tygodni kaszel z krwią o brązowym zabarwieniu. Ciężar na płucach, problemy z oddychaniem. Ból klatki piersiowej. Rtg klatki czyste. Przebyta ostatnio krótka infekcja, rzucone palenie kilka tygodni temu. Markery nowotworowe ujemne. Co to może być co robić? Lekarze nie mają żadnych pomysłów.

Dzień dobry,

brak informacji u jakiej specjalności był Pan u lekarza.

W Pana przypadku aby stwierdzić co to może być, najważniejsze jest badanie fizykalne oraz dokładna diagnostyka obrazowa oraz laboratoryjna.

Zastanawiam się również nad konsultacją gastrologa, pulmonologa.

Wskazane jest aby udać się do lekarza rodzinnego aby Pana jeszcze raz wykonać badanie fizykalne lub poprosić innego lekarza o drugą opinię.

Pozdrawiam