Co oznaczają takie wyniki 14-miesięcznej córki?

Witam serdecznie córka 14 msc PLT =644, LYM%=80,70 MCH=23 Reszta wyników w normie. Podaję żelazo, bo pani doktor stwierdziła anemie przy wcześniejszych wynikach. Czy te odchylenia teraz świadczą o czymś złym? Pediatra mało nic konkretnego nie powiedziała. Dziecko zdrowe, brak infekcji. Maruda i płaczliwa od jakiegoś czasu. Proszę o poradę.

Szanowna Pani wyniki interpretuje się na podstawie stanu klinicznego. Nie podała Pani żadnych konkretnych informacji o stanie dziecka