Co oznaczają takie wyniki badań hormonalnych 30-latki?

Dzień dobry bardzo proszę o interpretacje wyników bo zwariuje co oznaczają gdzie się udać jakie jeszcze badania ?Dodam że rok temu również robiłam badania i były niższe a teraz znacznie wyższe ,obfite misiaczki to norma i spoznienia duze ,zmeczenie ,owlosienie typu meskiego ,nadwaga ,zaniki pamieci ,mylenie wyrazów podczas wymowy,ciągła irytacja drażliwość, itp . Nie bylam nigdy w ciazy i teraz rowniez nie jestem robilam test .Bardzo dziękuję za pomoc. . Prolaktyna 33,6 norma 6,0-29,9. TSH 3,430 norma 0,270-4,200. FT3 3,11 norma 2,00-4,40. FT4 1,15 norma 1,00-1,60 .
KOBIETA, 30 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry.

Ze względu na podwyższoną prolaktynę oraz opisane objawy kliniczne wskazana stacjonarna wizyta u specjalisty endokrynologa który oceni opisane objawy kliniczne, oceni wykonaną diagnostykę laboratoryjną z badaniem fizykalnym i zleci odpowiednie zalecenia np rozszerzoną diagnostykę, leczenie ewentualnie konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk