Co oznaczają takie wyniki badań prób wątrobowych u 40-latki?

Dzień dobry, mam 40 lat jestem mama 2 dzieci karmie piersią. Zrobiłam wyniki wątrobowe i parametry wyszły następująco - GGTP 49 gdzie norma jest 36 AST 35 norma 34 ALT 44 norma 34 Nie pije w ogóle alkoholu co Może być przyczyna takich wyników / jem białe pieczywo, drożdżówki i słodycze ze złych nawyków żywieniowych. Rok temu wyniki były prawidłowe i usg, jakie podjąć leczenie i do jakiego specjalisty się udać . Czy te wyniki są do poprawy jakimi metodami dziękuje

Dzień dobry,

w opisanym przypadku wskazana wizyta do lekarza rodzinnego celem oceny opisu wyniku oraz przeprowadzania badania podmiotowe oraz przedmiotowego po którym lekarz zdecyduje o dalszych zaleceniach jeśli lekarz stwierdzi nieprawidłowości również w badaniu przedmiotowym zaleci odpowiednią diagnostykę oraz konsultację do specjalisty gastrologa.

Pozdrawiam