Co oznaczają takie wyniki prób wątrobowych u 24-latka?

Witam, Chciałbym prosić o interpretacje wyników prób wątrobowych. ASPAT - 31, ALAT - 40, GTP - 29. Czy moja wątroba może być uszkodzona?? z tego co wyczytałem to norma dla mężczyzn wynosi 19. Biorę leki od dłuższego czasu na nerwice, czy mogą mieć one wpływ na takie wyniki??.

szanowny Panie, na pewno do wyniku były dołączone normy przyjęte przez laboratorium, proszę się nimi sugerować, wszelkie wątpliwości należy omówić z lekarzem rodzinnym