CO oznaczają takie wyniki u 26-latka?

W istocie białej lewego płata czołowego i ciemieniowego, przy rogu tylnym lewej komory bocznej, widoczne są niecharakterystyczne, pojedyńcze ( do 4-6 mm ) ogniska,podkorowe i przykomorowe, hiperintensywne w sekwencji FLAIR, słabo widoczne w obrazie T2-zależnym, nie wykazujące efektu wzmocnienia kontrastowego- zmiany niecharakterystyczne. Po za tym struktury mózgowia bez zmian ogniskowych, bez cech procesu kompresyjnego. Obszarów restrykcji dyfuzji ani ognisk złogów hemosyderyny nie uwidoczniono.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Opis ten należy interpretować jedynie w odniesieniu do stanu klinicznego [badanie neurologiczne]. Pozdrawiam.