Co oznaczają te bóle jelit u 24-latka?
Witam mam 24 lata od ponad 2 miesięcy mam lekki utrzymujący się ból jelit, bardzo męczące uczucie mdłości wewnętrznych, owcze stolce około 1-2 razy dziennie. Bardzo mnie to męczy. Zapoczątkowane było to silnym skurczem prawej strony brzucha. Wcześniej czułem się bardzo dobrze, uprawiałem sport. Robiłem wiele badań. Początkowo od gastroskopii - wyszedł tylko refluks, kolonoskopię - wyniki bardzo dobre, morfologię - wyniki idealne, markery nowotworowe CEA, 19-9 - prawidłowe, 3 razy USG - wykryto 1 małego polipa przy woreczku żółciowym, badanie moczu - poprawne, badania z kały na pasożyty - poprawne. Już nie wiem co mam dalej robić. Bardzo proszę o pomoc. Co to może być?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Zalety gastroskopii
Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.
Witam,
wskazane było by wykonać diagnostyke badanie krwi -crp, próby wątrobowe ( alat, ast, alp, bil, ggtp), amylaza, lipaza, kał badanie ogólne.
Wskazana stacjonarna konsultacja lekarza gastrologa.
Gdyby wyniki okazały się dobre wskazane było by konsultacja psychiatry aby oceniła stan, czy objawy które Pan podaje nie są związane np depresją, zaburzena lękowe.
Aby odpowiedzieć na Pańskie pytanie co to może być wymagana jest diagnostyka szersza ale najważniejsze jest wizyta stacjonarna w której jest możliwość nie tylko zapoznania się z wynikami ale istotne badanie podmiotowe przedmiotowe po którym zapoznaje się z badaniami i wtedy ocenia się stan zdrowia.
Pozdrawiam
Pozdrawiam