Co oznaczają te bóle klatki piersiowej i lewej ręki?

Od kilku dni boli mnie lewa reka ale nie całą raz łokieć raz przedramię czasami dłoń i drętwieje są też raz zdążyło się bol pachy i czasami bol piersi albo serca niewiem po lewej stronie klatki piersiowej bol nie jest cały czas tylko co chwilę się pojawią usg piersi jest ok co może być przyczyną takich objawów?

Witam,

opisane przez Panią objawy ciężko stwierdzić przyczynę dolegliwości bólowych bez badania fizykalnego które jest najważniejszą częścią oceny stanu pacjenta.

Najlepszym rozwiązaniem będzie udać się do lekarza rodzinnego lub fizjoterapeuty który oceni stan zdrowia i zleci diagnostykę obrazową lub dodatkową konsultacje lekarza specjalisty np neurologa, kardiologa.

Pozdrawiam