Co oznaczają te bóle w czołowej części czaszki?

Dzień dobry. Mam 30 lat. Od około dwóch miesięcy codziennie w dzień i w nocy odczuwam ostry, silny ból prawej strony głowy w okolicy czołowej, prawej kości policzkowej i prawej strony górnej części szczęki, zębów. Cały czas jestem na środkach przeciwbólowych (paracetamol i ibuprofen), a dodatkowo karmie piersią. Lekarz rodzinny twierdzi, że to wynik ostatniego przeziębienia i "przewiania" i w związku z tym, że karmię nie wiele leków mogę stosować, więc trzeba czekać, przejdzie z czasem. Jednak to trwa już tyle czasu i jest na tyle silne, że wybudza mnie w nocy, gdy tabletka przestaje działać. Nie bardzo wiem, do jakiego lekarza powinnam się zgłosić. Czy rzeczywiście czekać aż przejdzie? Dodatkowo to bolące miejsce wokół kości policzkowej to gdy byłam dzieckiem miałam zdiagnozowany torbiel w zatoce szczękowej, potem uznano, że się wchłonął. Czy to możliwe, że to nawrót? Gdzie mogę szukać pomocy?

Witam,

stacjonarna wizyta u neurologa który po wykonaniu badania fizykalnego zleci odpowiednią diagnostykę i odpowiednie leczenie gdy okaże się,że dolegliwości nie są związane neurologicznie to zostanie Pani skierowanie do odpowiedniego specjalisty w celu leczenia.

Pozdrawiam