Co oznaczają te kropki na moim penisie?

Od ładnych paru tygodni na penisie mam 7 kropek jak na zdjęciu https://ibb.co/yPNmCv0 Kropki są twardawe i skóra jest na nich nadwrażliwa. Byłem u 3 dermatologów. Żaden mi nie pomógł. Jeden nie wiedział co to, drugi zalecił by obserwować, trzeci przepisał profilaktycznie Condyline z sugestią abym wstrzymał się z kuracją jeszcze przez parę tygodni. U nasady penisa od dawna mam brodawkę, czy to możliwe że rozsiała się dalej? Nie jestem aktywny seksualnie od listopada zeszłego roku.

Szanowny Panie, niestety również nie wiem czym mogą być owe zmiany. Być może są to zmiany wirusowe