Co oznaczają te pęcherze na szyi?

Dzień dobry, Mam od kilku tygodni biale pęcherzyki na szyi, co to może być? Pojawlo się też coś podobnego w innym miejscu.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry

Wysypka na szyi może mieć podłoże hormonalne, dermatologiczne i alergiczne. Zdarza się też, że opisaną zmianę na szyi i w innych miejscach wynika z infekcji lub stanowi objaw choroby ogólnoustrojowej

Wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu który zobaczy opisane zmiany i zleci odpowiednie zalecenia np konsultacje u lekarza dermatologa lub alergologa.

Pozdrawiam