Co oznaczają te poszerzone szwy czaszkowe u dziecka?

Witam serdecznie . Mam takie pytanie ,urodziłam synka 12 dni temu . U synka stwierdzono poszerzone szwy czaszkowe ,ciemnaczko 3cm*2cm miał robione USG główki i wszystko było ok. Co oznaczają te poszerzone szwy czaszkowe ? Czy to się zarośnie czy mogą być jakieś powikłania? Niestety na internecie nie mogę nic znaleźć na ten temat a bardzo się martwię . Lekarz który wykonywał USG powiedział że dużo dzieci tak ma i żeby się nie martwić ale nic konkretnego się nie dowiedziałam. Bardzo proszę o jakąś informację na ten temat ..czy mogą być jakieś komplikacje w rozwoju dziecka w przyszłości ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam

Szanowna Pani, tak się zdarza, szwy się zarosną w odpowiednim czasie. Proszę się nie martwić. Pozdrawiam