Co oznaczają te wszystkie objawy, które pojawiły się kilka dni temu?

Witam proszę o pomoc. Od 5 dni zmagam się z ciężkimi i nieprzyjemnymi objawami, przez trzy pierwsze dni czułem się jakbym był na jawie, byłem świadomy ale czułem się odwrotnie, miałem nie wyraźny wzrok i kręciło się w głowie. Do tego czasu utrzymują się bóle mięśni szczególnie rąk i nóg brak siły, suchość w ustach, złe samopoczucie, dziwne uczucie dotykowe, ciężki oddech, ucisk w klatce piersiowej i dziwne bicie serca oraz problemy ze snem. Mogę zaznaczyć że nadużywałem alkoholu i do tego niekiedy przez 5 dni z rzędu piłem po 3 czy 4 piwa. Objawy pojawiły się około dwóch dni od ostatniego picia. Pomocy!

Witam,

w opisanym przez Pana objawów wskazana wizyta stacjonarna do lekarza (POZ) lub rodzinnego który wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe zleci badania laboratoryjne.

Może okazać się, że wymama Pan konsultacji lekarza psychiatry ale to już oceni na miejscu lekarz.

Pozdrawiam