Co oznaczają te wszystkiie objawy u 25-latki?

Witam mam 25 lat .... Choruję na zaburzenia lękowe . Od jakiegoś czasu mam bóle brzucha , nudności , brak apetytu , osłabienie . Robiłam kilka krotnie badania krwi gdzie miałam podwyższone tylko rbc , plcc, i pct lekko obniżone było mchc w moczu miałam nabłonki płaskie liczne , leukocyty 3-5, i dość liczne bakterie ... USG brzucha miałam robione 13 marca gdzie nic w nim nie wyszło wszystkie narządy są w porządku . Od jakiegoś czasu zaczął boleć mnie odbyt zadzwoniłam do lekarza który stwierdził że mam hemoroidy . 2 dni używałam czopki dzisiaj włożyłam czopek i musiałam iść oddać stolec gdzie w stolcu była zywo czerwona krew .... Pomocy co to może być .... Boje się strasznie .....

Witam,

wymagana stacjonarna wizyta u lekarza gastrologa który wykona badanie i oceni czy są to objawy żylaki odbytu lub inne schorzenie.

Jeśli okaże się, że jest trudność z wizytą do gastrologa to wskazana wizyta ale stacjonarna do swojego lekarza pierwszego kontaktu aby Panią zbadał i zlecił odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam