Co oznaczają te wyniki badań 11-latka?

Witam chciałbym skontaktować wyniki badań krwi mojego 11-letniego syna. Czy jest się o co martwić, czy powinniśmy wykonać jakieś dodatkowe badania? Średnia zawartość HGB w erytrocytach (MCH) 26.16pg (norma 27-34) Monocyty (MON%) 8.3% (norma 1.0- 6.0) Eozynocyty (EOS%) 10% (norma 1.0- 5.0) Kreatynina w surowicy 0.45mg/dL (norma (0.52- 0.69)
KOBIETA, 32 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry.

Brak istotnej informacji z jakiego powodu zostały wykonane badania diagnostyczne.

Wracając do pytania, przedstawione wyniki jak same wartości wskazują nieprawidłowości które wymagają stacjonarnej wizyty Pani syna u lekarza który aby ocenić zbierze wywiad oraz wykona badanie fizykalne i oceni z objawami klinicznymi i będzie można poznać powód nieprawidłowościach w wynikach laboratoryjnych.

Pozdrawiam