Co oznaczają te wyniki IgG?

Co oznaczają wyniki: Mycoplasma pneumoniaePrzeciwciała w kl. IgG16,10Wynik ujemny < 10 AU/ml Wynik dodatni >= 10 AU/ml Badanie wykonano metodą CLIA na aparacie LIAISON XLMycoplasma pneumoniaePrzeciwciała w kl. IgM4,50Wynik ujemny: < 10 AU/ml Wynik dodatni: >= 10 AU/ml Badanie wykonano metodą CLIA na aparacie LIAISON XLWirus Epstein-Barr (EBV)Przeciwciała w kl. IgG20,30S/CO<0,75 wynik ujemny 0,75-1,00 wynik wątpliwy >= 1,00 wynik dodatni Badanie wykonano metodą CLIA na aparacie Architect.Wirus Epstein-Barr (EBV)Przeciwciała w kl. IgM0,04S/CO<0,5 wynik ujemny 0,5-1,00 wynik wątpliwy >= 1,00 wynik dodatni Badanie wykonano metodą CLIA na aparacie Architect.

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki oznaczają, że kiedyś w życiu miała Pani kontakt zarówno z mycoplasmą pneumonie, jaki i wirusem EBV (IgG dodatnie). Nie przechodzi Pani natomiast świeżego zakażenia (IgM ujemne).