co oznaczają te wyniki w wieku 47 lat?

witam, mam 47 lat, proszę o interpretację FSH 66,28 mIU/ml faza folikularna 3,5-12,5 faza owulacyjna 4,7-21,5 faza lutealna 1,7-7,7 po przekwitaniu 25,8-134,8 badanie wykonano testem firmy roche, metodą elektrochemiluminescencji na aparacie cobas.

Szanowna Pani, wynik należy odnieść do stanu klinicznego ponieważ może sugerować menopauzę