Co oznaczają wyniki badań RTG?

Witam, mam do wykonania następujące badania : 1.RTG kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego / krzyzowo-ogonowego-krzyzowego AP i bok , 2. RTG kregoslupa calego AP i bok 3.PZU Zdrowie: RTG kregoslupa szyjnego AP i bok Badania zalecił mi ortopeda( Ewa kulszowa) i neurolog ( zawroty w głowie).Teraz nie wie,czy któreś z tych badań pokrywa się?które wykonac,aby pomogło w diagnostyce? Tydzień temu miałam rezonans magnetyczny głowy a dwa tyg tomograf.( Zapalenie nerwu twarzy, paraliż Bella) Nie wiem,czy to nie będzie za dużo naświetlań.

witam, faktycznie badań może być za dużo, najlepiej omówić z ortopedą jakie badania dokładnie wykonać