Co oznaczają wyniki badań u 32-letniej kobiety?

Witam, mam 32 lata i od dluzszego czasu zle sie czuje stad zrobiłam badania. Bardzo proszę o interpretację wyników badań: ATG: <10 IU/ml (norma 0-64 IU/ml po wyzej 20 lat) ATPO 51,12 IU/ ml (norma: 0-26 IU/ml powyzej 21lat)

Lek. Paweł Szadkowski

Ma Pani dodatnie przeciwciała przeciwko tyreoperoksydazie tarczycowej. Nie podała Pani wyników TSH, FT4 i FT3. Sama obecność przeciwciał nie świadczy o chorobie, mogą one być obecne u osób zdrowych.