Co oznaczają wyniki badania usg tarczycy i badań z krwi?

Proszę o interpretację wyników badania usg tarczycy i badań z krwi: USG tarczycy: Tarczyca o wymiarach: płat prawy 18x20x66mm ( objętość 11,9ml) płat lewy 16x20x63mm (objętość 10,08ml) cieśń 5mm Tarczyca powiększona ( objętość 22ml) o nieco niejednorodnej echogeniczności. W biegunie dolnym płata lewego dwie izoechogeniczne lito - płynowe zmiany ogniskowe, bez przepływu naczyniowego wlk. 3x2x3mm, 4x2x5mm. Pojedyncze torbiele koloidowe w płacie prawym max śr.4mm. Unaczynienie gruczołu prawidłowe. Węzły chłonne szyjne niepowiększone. Badania z krwi: TSH 0,627 ulU/ml (0,550-4780) FT3 2,89 pg/ml (2,30-4,20) FT4 1,26 ng/dl (0,89-1,76) ATG 40,3 U/ml (<60) ATPO 33,9 U/ml (<60) Dziękuję

Poziomy hormonów w normie. Z uwagi na obraz USG prawdopodobnie będzie wymagała Pani kontroli i obserwacji torbieli, w razie ich powiększania lub innych zmian wskazana biopsja. Ostateczna decyzja należy do lekarza prowadzącego, który jest w stanie ocenić w pełni stan kliniczny. Sugeruję pozostać pod opieką lekarza endokrynologa. Pozdrawiam.