Co oznaczają wyniki Igg w 15. tygodniu ciąży?

Witam. Wczoraj byłam u lekarza mój wynik z 29 marca ich to ) 300 igm pisze przeciwciał obecne A nastepna rubryka przeciwciała nieobecne Wczoraj powtórzyła badania w innm laboratorium i wynik igg 300 ign 2.37 co to oznacza. Jestem w 15 tygodniu ciąży

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani w przeciwko jakiej bakterii/wirusowi/pasożytowi są skierowane te przeciwciała. Jeśli dobrze rozumiem to co Pani napisała: IgG są w mianie 300 - czyli dodatnie - miała Pani kiedyś kontakt z daną chorobą. IgM 2,37 - ujemne - aktualnie nie przechodzi Pani zakażenia. Ale proszę się udać z wynikiem do lekarza, bo nie podała Pani ani norm, ani drobnoustroju i przez to nie mogę być pewien, że prawidłowo zinterpretowałem wynik.