Co oznaczają wyniki prób wątrobowych u 47-latka?

Dzień dobry, Właśnie otrzymałem wyniki badań krwi : ATS wynik 41 ALT wynik 58 GGPT wynik 112 Czy mam się niepokoić ?

Witam,

przedstawiony wynik jest nieprawidłowy i wymaga stacjonarnej konsultacji z lekarzem zlecającym badanie.

Wynik powinien być poprzedzonym dokładnym wywiadem, badaniem fizykalnym oraz objawami klinicznymi aby ocenić powód nieprawidłowości wyniku.

Pozdrawiam