Co oznaczają wyniki Toxo IgG 126,1IU/ml?

Witam! Co oznaczają wyniki Toxo IgG 126,1IU/ml oraz Toxo IgM 0,89 COl

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani norm danego laboratorium, a te różnią się między sobą. Proszę spojrzeć na normy na wyniku . Najprawdopodobniej IgG jest dodatnie, czyli kiedyś miała Pani kontakt z toksoplazmozą. IgM ujemne - nie ma świeżego zakażenia. Ale bez zobaczenia wyniku nie mogę być pewien.