Co oznaczają zagęszczenia w płucach?
Mam 48 lat, wynik RTG płuc zagęszczenia włókniste w polach dolnych. Poza tym płuca bez zagęszczeń. Nie mam zadnych objawów, bylo to badanie kontrolne. Prosze o informacje co to moze oznaczac? Dziekuje

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, zmiany mogą być pozapalne. Szkoda że nie napisał Pan z jakiego powodu badanie zostało wykonane i co Panu dolega