Co oznaczają zaniki pamięci po usunięciu tarczycy?

Dzień dobry, Mam 41 lat. 5 lat temu zdiagnozowano u mnie guzek na tarczycy, mikrorak. Tarczyce wycięto,bez przytarczyc. Od tamtego czasu jestem pod kontrolą endokrynologa oraz onkologa,biorę euthyrox 100 i 80 na zmianę. Od dłuższego czasu czuję się okropnie, mam okropne zaniki pamięci, brak koncentracji,dziwny uścisk w głowie(taką obręcz nad skroniami)przy intensywnym myśleniu,czuje calkowity brak zebrania myśli,jak by jakaś blokada w głowie,przez którą nie mogę dotrzeć do mózgu. Mam dziwne momenty w których czuje jak schodzi ze mnie energia,siła i muszę się położyć. Nie mogę się na niczym skoncentrować,kilka razy muszę spojrzeć czy np wyłączyłam gaz przez wyjściem z domu,patrze, ale jakby nie dociera to do mnie,muszę spojrzeć jeszcze raz,czuję blokadę. Czasem czuję silny krótkotrwały ból w miejscu nad uchem zawsze po lewej stronie. Dodatkowo brak chceci do życia,stany depresyjne lub uczucie szczęścia. Czy to wszystko może być wynikiem przyjmowania hormonów? Mój lekarz uważa, że nie. Tsh i ft4 utrzymywane są w normie. Bardzo proszę o radę. Dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przychylałbym się do opinii lekarza iż nie jest to spowodowane przyjmowaniem euthyroxu. Proszę skonsultować się z neurologiem.