Co oznaczają zawroty głowy i ból łydek w nocy?

Witam. Od 3 tygodni zmagam się z dziwnym zjawiskiem. Podczas zasypiania odczuwam zawroty głowy i ból łydek. Stopy w ciągu dnia bardzo często są zimne i mam uczucie bolących/ciężkich łydek. Jeżeli chodzi o zawroty głowy są tylko podczas zamkniętych oczu podczas leżenia przed zaśnieciem. W ciągu dnia sporadycznie się pojawia. Czym może to być spowodowane? Morfologia cholesterol tarczyca mocz ddimery Wit d crp w normie. Troponiny RTG klatki również. Leczę się na tachykardię i biorę bisocard. Proszę o poradę.

Dzień dobry,

dobrze by było udać się na wizytę stcjonarną do lekarza neurologa który oceni czy opisane opisane objawy mają podłoże neurologiczne jeśli okaże się, że nie to lekarz zleci odpowiednią konsultacje do odpowiedniego specjalisty. Opisane objawy wymagają diagnostyki obrazowej USG tt szyjnych i kończyn dolnych.

Pozdrawiam